Leden

Pro-senior
Jonas Steyaert
Jonas Steyaert
" How, nog jin zekere."
jonassteyaert@hotmail.com
Praeses
Sies Baert
Sies baert
"T zin al hufters"
sies@depost-tielt.be
Vice-Praeses
Remy Desmet
Remy Desmet
"I earn in one hour what you earn in three weeks"
remy.desmet98@gmail.com
Penningmeester
Arne Devolder
Arne Devolder
"K ben kik wel den intelligentsten van Gezelle eh"
Arnedevolder1@hotmail.com
Cantor
Michiel De Jaeghere
Michiel De Jaeghere
"Gmoet da ne ki proberen in jn kop te steken!"
michiel.deja@hotmail.com
Schachtentemmer
Robin Bossuyt
Robin Bossuyt
"K ben da binnen een kartje"
bossuytrobin99@gmail.com
Zedenmeester
Mathisse Leys
Mathisse Leys
"Me alle Chinezen, ma nie met den dezen"
mathisseleys@hotmail.com
PR
Joppe Clauwaert
Joppe Clauwaert
"Den eerste keer moet echt speciaal zijn"
joppe.clauwaert@student.hogent.be
Feestpraeses
Victor Desmedt
Victor Desmedt
"If you can't be happy at least you can be drunk"
victor.desmedt@telenet.be
Secretaris
Robbe Dejonckheere
Robbe Dej
"Tis al geen tettn beffn!"
robbe.dejonckheere@student.hogent.be
Sport & cultuur
Wout Debaene
Wout Debaene
"The less fucks you give, the better you live"
wout.debaene@telenet.be
Pro-senior
Gerald De Visschere
Gerald De Visschere
"Weetje gij nie wat dat da kost?!"
geralddevisschere@hotmail.com
Commilito
Laurens Verhelle
Laurens Verhelle
"Laat die container nog maar een week of twee staan"
laurens.verhelle@hotmail.com
Commilito
Ward Debaene
Ward Debaene
"Als iedereen aan zichzelf denkt, wordt er aan iedereen gedacht."
ward.debaene@hotmail.com
Erelid
Dirk Goethals "Dirkie"
Dirkie
"never give up!
dirk.goethals@russelnv.be
Meter
Conny Degryse
Conny Degryse
Peter
Jonas Desmet
Jonas Desmet
"T sta weer nog niet te veel op de poef eh"
putielt@hotmail.be