Leden

Pro-senior
Sies Baert
Sies Baert
"T zin al hufters"
sies@depost-tielt.be
Praeses
Arne Devolder
Arne Devolder
"K ben kik wel den intelligentsten van Gezelle eh"
Arnedevolder1@hotmail.com
Vice-Praeses
Robin Bossuyt
Robin Bossuyt
"K ben da binnen een kartje"
bossuytrobin99@gmail.com
Penningmeester
Olivier Lambrecht
Olivier Lambrecht
"Wuk i da noi were?'
olivier7lambrecht@icloud.com
Cantor
Victor Desmedt
Victor Desmedt
"If you can't be happy at least you can be drunk"
victor.desmedt@telenet.be
Schachtentemmer
Anton Verbeure
Anton Verbeure
anton.verbeure1@telenet.be
PR
Joppe Clauwaert
Joppe Clauwaert
"Den eerste keer moet echt speciaal zijn"
joppe.clauwaert@student.hogent.be
Zedenmeester
Wout Debaene
Wout Debaene
"The less fucks you give, the better you live"
wout.debaene@telenet.be
Secretaris
Joppe Clauwaert
Joppe Clauwaert
"Den eerste keer moet echt speciaal zijn"
joppe.clauwaert@student.hogent.be
Sport & cultuur
Mathisse Leys
Mathisse Leys
"Me alle Chinezen, ma nie met den dezen"
mathisseleys@hotmail.com
Erelid
Dirk Goethals "Dirkie"
Dirkie
"never give up!
dirk.goethals@russelnv.be
Meter
Conny Degryse
Conny Degryse
Peter
Jonas Desmet
Jonas Desmet
"T sta weer nog niet te veel op de poef eh"
putielt@hotmail.be